Papild. info

Katilo reguliavimas

Reguliatorius “Estyma control M” yra modernus mikroprocesorius, kuris valdo ne tik katilą, bet ir ruošia karštą vandenį ir kontroliuoja šildymo sistemą, atsižvelgiant į oro sąlygas.
Reguliatoriaus dėka vasaros metu galima ruošti tik karštą vandenį (šildyti boilerį).
Mikroprocesorius automatiškai reguliuoja kuro ir oro padavimą į degiklį.
Didelis privalumas yra automatinis kuro uždegimas, kurį stebi reguliatorius (sistema neuždega granulinio anglies).
Daviklis, kuris matuoja išmetamųjų dujų temperatūrą, padeda vartotojui optimaliai parinkti nustatymus kiekvienai kuro rūšiai.
Šildymo reguliavimas pagal oro sąlygas labai lanksčiai prisitaiko prie šildymo sistemos, išlaikant didžiausią komfortą, sutaupant kuro kiekį ir apsaugant katilą nuo korozijos.
Reguliatorius turi įrengtą daugiafunkcinę apsaugos sistemą, kuri apsaugo nuo liepsnos patekimo į kuro talpą per kuro padavimo transporterį (tam įrengtas kuro transporterio temperatūros daviklis, kuris reaguoja į kylančią temperatūrą ir esant kritiškai temperatūrai priverstinai išstumia kurą į pelenų dėžę). Nuo katilo perkaitinimo saugo termo apsauga. Apie visas avarines situacijas reguliatorius informuoja displėjuje.
Papildomai reguliatorius turi tokias funkcijas kaip gamyklinių nustatymų atkurimas, agregatų testavimas (cirkuliacinių siurblių, pavaros pamaišymo vožtuvo, oro ventiliatoriaus, kuro padavimo variklio) prieš paleidžiant katilą.
Reguliatoriaus meniu yra lengvai valdomas ir pateikiamas trimis kalbomis: anglų, vokiečių, lenkų.
Reguliatorius turi galimybę papildomai prijungti Sonda Lambda modulį, kuris pats savarankiškai dozuoja oro kiekį atsižvelgiant į kuro kokybę.